تبلیغات

قالب وبلاگ

این سایت را حمایت می کنم
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس

X بستن تبلیغات
ستارگان فیفا | FIFA10.IR - گزارش تطبیقی از رقم قرارداد مربیان تیم‌های آسیایی با کی‌روش

ستارگان فیفا | FIFA10.IRگزارش تطبیقی از رقم قرارداد مربیان تیم‌های آسیایی با کی‌روش

نویسنده : ا موضوع : اخبار فوتبال ایران،
گزارش تطبیقی از رقم قرارداد مربیان تیم‌های آسیایی با کی‌روش
درخشش دو میلیون و ۵۰۰ یورویی کی‌روش در آسیا/جدایی مرد پرتغالی سود یا ضرر برای ایران؟!

از بین قراردادهای منتشر شده مربیانی که قرار است در جام‌ملت‌های آسیا هدایت تیم‌های مختلف را بر عهده داشته باشند مشخص است در صورت حفظ کی‌روش در ایران او گرانقمیت‌ترین مربی حال حاضر آسیا خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که این روزها فوتبال ایران با بحران امضای قرارداد با سرمربی تیم ملی کشورمان روبرو است دیگر تیم هایی که قرار است در جام ملت های آسیا رقابت خود را آغاز کنند تکلیف را روشن کرده اند و قمیت مربیانشان هم اگر نگوییم همه رسمی اما اکثر آنها به طور رسمی رقم قراردادهایشان مشخص شده است. در زیر نگاهی اجمالی به تمامی تیم های حاضر در جام ملت های آسیا داشته ایم تا قیاسی با وضعیت موجود سرمربی تیم ملی کشورمان کرده باشیم و مشخص شود که به راستی فوتبال ما با قبول پیشنهاد کارلوس کی‌روش ضرر می کند یا سود می برد. - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930606001017#sthash.01KVFyiY.dpuf

 در حالی که این روزها فوتبال ایران با بحران امضای قرارداد با سرمربی تیم ملی کشورمان روبرو است دیگر تیم هایی که قرار است در جام ملت های آسیا رقابت خود را آغاز کنند تکلیف را روشن کرده اند و قمیت مربیانشان هم اگر نگوییم همه رسمی اما اکثر آنها به طور رسمی رقم قراردادهایشان مشخص شده است. در زیر نگاهی اجمالی به تمامی تیم های حاضر در جام ملت های آسیا داشته ایم تا قیاسی با وضعیت موجود سرمربی تیم ملی کشورمان کرده باشیم و مشخص شود که به راستی فوتبال ما با قبول پیشنهاد کارلوس کی‌روش ضرر می کند یا سود می برد

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که این روزها فوتبال ایران با بحران امضای قرارداد با سرمربی تیم ملی کشورمان روبرو است دیگر تیم هایی که قرار است در جام ملت های آسیا رقابت خود را آغاز کنند تکلیف را روشن کرده اند و قمیت مربیانشان هم اگر نگوییم همه رسمی اما اکثر آنها به طور رسمی رقم قراردادهایشان مشخص شده است. در زیر نگاهی اجمالی به تمامی تیم های حاضر در جام ملت های آسیا داشته ایم تا قیاسی با وضعیت موجود سرمربی تیم ملی کشورمان کرده باشیم و مشخص شود که به راستی فوتبال ما با قبول پیشنهاد کارلوس کی‌روش ضرر می کند یا سود می برد. - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930606001017#sthash.01KVFyiY.dpuf
به ادامه مطلب بروید...

استرالیا:

آنژه پوستکوگلو که هدایت تیم ملبورن ویکتوری را در لیگ A استرالیا بر عهده داشت، از سوی فدراسیون فوتبال این کشور به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد. این در حالی است که مذاکرات بین باشگاه و فدراسیون در نهایت با توافق بر روی 500 هزار دلار به پایان رسید؛ این در حالی است که باشگاه در ابتدا تقاضای یک میلیون دلاری برای انتقال این مربی را مطرح کرده بود.

گزارش‌های اولیه در خصوص رقم قرارداد وی حاکی از این بود که پوستکوگلو با امضای قرارداد 5 ساله سالیانه 600 هزار دلار به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا دریافت خواهد کرد اما در فهرست پردرآمدترین مربیان جام‌جهانی رقم قرارداد وی یک میلیون و 395 هزار و 300 دلار گزارش شده است.وی تا سال 2018 هدایت کانگوروها را در اختیار خواهد داشت.

بحرین:

عدنان حمد عراقی و سرمربی سابق اردن در سال 2014 قراردادی دو ساله با فدراسیون فوتبال بحرین امضا کرد که رقم این قرارداد فاش نشده است.

چین:

آلن پرین فرانسوی، سرمربی سابق مارسی و لیون پیش از آخرین دیدار چین در رقابت‌های مقدماتی جام‌ ملت‌های آسیا مقابل عراق هدایت این تیم را در دست گرفت. بر اساس گزارش‌ها وی توافق کرده که سالیانه کمتر از یک میلیون دلار دریافت کند.

عراق:

حکیم شاکر سال گذشته پس از اخراج ولادیمیر پتروویچ، سرمربی صربستانی هدایت تیم ملی فوتبال عراق را در دست گرفت و به شایعات حضور دیگو مارادونا روی نیمکت این تیم پایان داد. پتروویچ قراردادی یک ساله به ارزش 800 هزار دلار با فدراسیون فوتبال عراق امضا کرده بود.

ژاپن:

فدراسیون فوتبال ژاپن به دلیل عملکرد بد زاکرونی در رقابت‌های جام‌جهانی، خاویر آگیره مکزیکی را جانشین وی کرد. بر اساس گزارش‌ها وی با امضای قراردادی دو ساله با فدراسیون فوتبال ژاپن سالیانه 1.8 میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

اردن:

احمد ابو اسماعیل، ملی‌پوش سابق اردن در حال حاضر به صورت موقتی هدایت تیم ملی فوتبال این کشور را برای رقابت‌های جام ملت‌های آسیا بر عهده گرفته است. وی در سال 2013 موفق شده بود به همراه تیم زتراس قهرمان جام حذفی اردن شود.

کره‌شمالی:

یون جونگ سو 51 ساله که در سال 2006 و 2010 توانست کره‌شمالی را راهی رقابت‌های جام‌جهانی کند، از سال 2011 هدایت این تیم را بر عهده دارد.

کره‌جنوبی:

هونگ میونگ بو در سال 2013 قراردادی دو ساله با فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی امضا کرد و جانشین چوی کانگ هی شد. وی در جام‌جهانی 2014 هدایت این تیم را بر عهده داشت که به دلیل نتایج بد قصد استعفا داشت اما فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی با استعفای وی مخالفت کرد تا در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا نیز هدایت کره‌جنوبی را بر عهده داشته باشد. رقم قرارداد وی 795 هزار و 250 دلار گزارش شده است.

کویت:

جوروان ویرا برزیلی در سال 2013 قراردادی یک ساله با فدراسیون فوتبال کویت امضا کرد. وی در سال 2007 تیم ملی فوتبال عراق را به قهرمانی آسیا رسانده بود و پیش از این در تیم القادسیه کویت نیز مربیگری کرده بود.

عمان:

پائول لی گوئن فرانسوی در سال 2011 قراردادی سه ساله با فدراسیون فوتبال عمان امضا کرد. وی سابقه مربیگری در المپیک لیون، پاری‌سن‌ژرمن و تیم ملی فوتبال کامرون را دارد.

فلسطین:

جمال محمود اردنی که اصلیتی فلسطینی دارد، در سال 2010 برای هدایت تیم القدس راهی فلسطین شد و یک سال بعد هدایت تیم ملی فوتبال این کشور را بر عهده گرفت.

قطر:

جمال بلماضی، مربی 37 ساله الجزایری پس از راهیابی تیم ملی فوتبال قطر به رقابت‌های جام ملت‌های آسیا به جای فهد ثانی هدایت این تیم را بر عهده گرفت. جزئیات این قرارداد فاش نشده است.

عربستان:

خوان رامون لوپز کارو اسپانیایی در سال 2013 قراردادی سه ساله با فدراسیون فوتبال عربستان سعودی امضا کرد. قرارداد ریکارد، سرمربی قبلی عربستان به ارزش 9 میلیون دلار گزارش شده بود.

لوپز پیش از این با قرارداد 3.5 میلیون یورویی به علاوه پاداش در رومانی بیشترین دستمزد مربیان باشگاه‌های این کشور را دریافت می‌کرد.

امارات:

مهدی علی در سال 2012 با امضای قراردادی سه ساله به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال امارات انتخاب شد تا هشتمین مربی باشد که در طول 10 سال هدایت این تیم را بر عهده گرفته است. وی پیش از این سرمربی زیر 16 سال، زیر 19 سال، زیر 20 سال و زیر 23 سال امارات بوده است.

ازبکستان:

میرجلال کاسیموف در آوریل 2014 از هدایت تیم فوتبال بنیادکار ازبکستان استعفا داد تا پیشنهاد فدراسیون فوتبال این کشور برای هدایت تیم ملی را قبول کند.

ایران:

در ایران هنوز هیچ چیز مشحص نیست. تا دیروز قرار بر این بود کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی کشورمان باقی بماند اما او روز گذشته بدون امضای قرارداد تهران را ترک کرد. هر چند که علی کفاشیان مدعی است قرار شده قرارداد جدید را با توجه به بررسی های انجام شده برای او فکس کنند اما فعلا چیزی مشخص نیست.

پیش از این که کی روش ایران را ترک کند درخواست مبلغ دو میلیون و 500 هزار یورو برای خود داشته است و ظاهرا فدراسیون ایران هم در توافق اولیه این رقم را پذیرفته است. کی‌روش در جام جهانی هم سیزدهمین مربی گرانقمیت دنیا لقب گرفت.

مرد پرتغالی در حالی از فدراسیون ایران چنین درخواستی داشته است که در آسیا و به خصوص در کشور خودمان این رقم بسیار زیاد است و این در شرایطی است که در توافق اولیه و پس از خروج از جلسه وی و فدراسیون فوتبال قولی برای قهرمانی در جام ملت های آسیا که ندادند هیچ هدف را جام جهانی روسیه اعلام کردند و ظاهرا برای کی‌روش و فدراسیون فوتبال قهرمانی در آسیا زمان بیشتری می طلبیده که برای تیم ملی ما از دست رفته است!

رقم پیشنهادی کی‌روش در شرایطی بیش از سایر مربیانی است که از سوی فدراسیون های خود رقم قراردادشان منتشر شده که حتی برای قهرمانی در آسیا قدم هایمان محکم نیست اما فدراسیون های کره جنوبی، ژاپن و استرالیا که میزبانی این دوره از رقابت ها را برعهده دارد رقم مربیانشان نه تنها کمتر از کی‌روش است بلکه تا به حال نقل قولی مبنی بر ناامیدی از قهرمانی در آسیا از سوی آنها شنیده نشده است. باید دید ترک تهران توسط کی‌روش چه تبعاتی به همراه دارد و اصلا اگر برای جام ملت ها کی روشی در کار نباشد فوتبال ایران ضرر می کند یا می تواند با تدبیر هر چه زودتر به سود برسد؟!


تاریخ ارسال پست: : شنبه 8 شهریور 1393 ساعت: 06:51 ق.ظ
آخرین ویرایش مطلب در تاریخ: شنبه 8 شهریور 1393 ساعت: 06:55 ق.ظ
داغ کن - کلوب دات کام
برچسب ها : گزارش تطبیقی از رقم قرارداد مربیان تیم‌های آسیایی با کی‌روش،
ادامه مطلب
نظرات

بخش نظرات این پست

پنجشنبه 9 شهریور 1396 03:38 ب.ظ
Good post. I will be going through a few of these issues
as well..
جمعه 21 آذر 1393 03:43 ب.ظ
سلام مطالب وبلاگتو دیدم بسیار زیبا بود .اگه یادتون باشه دفعه قبل درخواست تبادل لینک داده بودم . خوشحال میشم منو با نام ""نایسر دایسر پلاس"" لینک کنی . بعد از اینکه لینک کردی خبرم کن تا با افتخار لینکت کنم
یکشنبه 18 آبان 1393 04:29 ب.ظ
مطالبتون خیلی خوب بود بازم سر میزنم.
یکشنبه 18 آبان 1393 04:29 ب.ظ
مطالبتون خیلی خوب بود بازم سر میزنم.
سه شنبه 18 شهریور 1393 01:00 ب.ظ
سلام
تبادل بنرمیکنی؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 9 شهریور 1393 06:13 ب.ظ
سلام وبلاگتون خیلی خیلی خیلی عالیه.
فقط یه ایراد کوچیک داره و اونم اینه که قالبش زیاد جذاب نیست.
باید بدونین که مهم ترین عامل جذب بازدید کننده قالب خوب هستش
من از قالب های این سایت استفاده میکنم و همه قالب هاش عالی هستند
در هر موضوعی هم قالبی رو داره اگه ازش استفاده کنی خیلی پیشرفت میکنی.
http://parslon.com/?user=296
یا علی.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکردوستان و همکاران

کلیه حقوق برای ستارگان فیفا محفوظ است !

محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما